Rydlówka 40 - nasza nowa inwestycja

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy przyjmowanie rezerwacji mieszkań w naszej nowej inwestycji „Rydlówka 40”.

Rydlówka 40 to dwa oryginalne, sześciopiętrowe budynki, w których zaprojektowano 65 lokali mieszkalnych o powierzchni od 41 m2 do 124 m2 oraz po jednym lokalu użytkowym ok. 70 m2. Do każdego mieszkania przynależy przynajmniej jeden balkon, a do mieszkań parterowych ponad 100-metrowe ogródki.

Zarezerwuj mieszkanie już dziś

Inwestycję wyróżnia ciekawa kolorystyka budynków. Elewacje zostaną wykończone płytkami klinkierowymi o zróżnicowanych odcieniach koloru czerwonego i niebieskiego, szkliwionych w połysku i macie. Ten przemyślany zabieg sprawi, że dzięki niepowtarzalnej grze światła, elewacja będzie ewoluować w zależności od pory dnia, pory roku i zmieniającego się otoczenia.

Zobacz wizualizacje

Komfort parkowania zapewni garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi, z których część będzie wyposażona w ładowarki dla samochodów elektrycznych. W garażu oraz na parterze budynku znajdą się również komórki lokatorskie. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną również rowerownie/wózkownie oraz teren rekreacyjny między budynkami.

Sprawdź atuty Rydlówki 40

Zdecydowanym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Ulica Rydlówka znajduje się między głównymi arteriami komunikacyjnymi Krakowa: ul. Wadowicką a ul. Kapelanka. Do Ronda Matecznego można dojść pieszo już w 8 min, podobnie do marketu Tesco. W pobliżu znajduje się rozbudowana sieć komunikacyjna linii tramwajowych oraz autobusowych. Tuż obok inwestycji zlokalizowana jest liczna infrastruktura handlowo-usługowa oraz kompleksy biurowe. W bliskiej odległości dostęp do terenów zielonych – Park Rzeczny Wilga ze ścieżką rowerową, niedaleko Park Zakrzówek.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i przedstawimy dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę.

Skontaktuj się z nami Powrót do aktualności